Meest recent

08-10-2025 | Podcast
spotify

Podcastaflevering #15 Meerwaarde van projectoverstijgend samenwerken

De Bouwstroom renovatie & verduurzaming renoveert en verduurzaamt in 8 jaar tijd ruim 9.000 woningen. De Bouwstroom is een samenwerking tussen vijf corporaties en vijf bouwpartners. Deze samenwerking verhoogt het tempo om sociale huurwoningen te verbeteren en verduurzamen. In deze nieuwe aflevering gaat host @Gert Jan ‘t Hart samen met @Niels Vlieg (Vidomes) en @Timo Stoopman (VORM) in gesprek over deze manier van samenwerken. Hoe is de samenwerking tot stand gekomen? Wat is de meerwaarde? Wat zijn de doelen, voorwaarden, risico’s, kansen en resultaten tot nu toe? Luister nu.

Luister hier
15-04-2026 | Persbericht

BPL Pensioen investeert in middenhuur in houten icoon De Binckhorst Den Haag

Namens BPL Pensioen investeert Achmea Real Estate (ARE) in 70 appartementen in Boogie Wood, het grootste CLT-houtbouw woonproject van Nederland. De 70 woningen vallen in het middenhuur- en vrije sector huursegment en worden afgenomen van bouwende ontwikkelaar VORM. De oplevering van deze woningen staat gepland voor het eerste kwartaal van 2030.

Lees meer
24-04-2026 | Artikel

“Prachtige projecten hebben veel schade aangericht”

De verkiezingsuitslag laat zien dat een verdeeld Nederland zoekt naar samenhang. Oog voor de brede context. VORM en Havensteder vertalen die opdracht naar sociale impact in buurten en wijken. “Laten we het samen goed gaan regelen!”

Lees meer